Apartamenty wypoczynkowe w Białce Tatrzańskiej od Sun & Snow


2018.01.18
Autor: Urbanity.pl
Ruszyła sprzedaż apartamentów wypoczynkowych w inwestycji Sun & Snow Resorts, która powstaje przy ulicy Grapa w Białce Tatrzańskiej. Spółka Sun & Snow wybuduje łącznie dziesięć budynków utrzymanych w stylistyce podhalańskich willi oraz aparthotel.

Nowa inwestycja mieszkaniowa spółki Sun & Snow realizowana jest w Białce Tatrzańskiej przy ulicy Grapa K/54. Docelowo projekt składał się będzie z 10 budynków apartamentowych, w których znajdzie się między 8 a 13 mieszkań o powierzchni od 17 do 52 metrów kwadratowych.

W ofercie znajdują się lokale 1-, 2- lub 3-pokojowe z aneksami kuchennymi i balkonami, a goście lokali znajdujących się na parterze będą mogli korzystać z ogródków i tarasów.

Na terenie Sun & Snow Resorts mieścił się będzie także plac zabaw, siłownia plenerowa, miejsce na ognisko i grilla, mini spa z sauną i jacuzzi, kawiarnia, jadalnia oraz sale konferencyjne.

Całość kompleksu uzupełniona zostanie o budynek aparthotelowy z kilkudziesięcioma apartamentami. Zakończenie budowy pierwszego etapu planowane jest już na lato 2018 roku.

Lokale oferowane są w stanie deweloperskim z opcją wykończenia pod klucz. Ceny zakupy metra kwadratowego lokalu zaczynają się od 9 450 zł netto.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.