Inwestycje w Szklarskiej Porębie

Forum

 • pio Gość
  Co za różnica czy modułowy czy budowany w technologi tradycyjnej, jeżeli nie jest budowany.

  inwestorzy, którzy wiecej w PR wkładają, a póżniej zero efektów
 • TYMEK Gość
  Niezrozumiałe, niezależność od restauracji, powiedział prezes.

  Po co komu, apartanent w którym siedzimy i gotujemy w kuchni.
  Ja wybieram te z restauracją.
 • OLO Gość
  Wspaniała lokalizacja hotelu,
  o takim widoku marzy się całe życie.

 • Xx Gość
  Dlaczego tylko jeden hotel, taka miejscowość jak Szklarska Poręba potrzebuje hoteli i apartamentowców, potrzebne są szlaki między apartamentowcami no i oczywiście trzeba to wszystko podpiąć do naszej oczyszczalni, żeby turyści mieli co wąchać
 • Abcd Gość
  Masakra jakaś, od wielu lat urzędnicy mówią, że w Szklarskiej brakuje wody, gazu itd. Lecz nowe apartamenty dostają przywilej! Na temat tego burmistrza to brak mi słów. Co do kasty rządzących to jest jedna wielka klika! Oni mogą i korzystają, a ty zwykły szary obywatel nie możesz postawić nawet domka holenderskiego, na swojej działce, bo w Szklarskiej brakuje wody i gazu. Lecz każdy apartamentowiec ma wybudowany basen! SKANDAL!!!!
 • Seba Gość
  a mnie tam sie podobq i w niczym mi nie przeszkadza
 • Maniek Gość
  Włodarze Szklarskiej Poręby mają gdzieś mieszkańców najlepiej jak by wszyscy wyprowadzili się że swojego miejsca zamieszkania.
  Deweloperzy mogą wszystko widać to na każdym kroku choć na blokadach samochodów . Po sezonie swoim mieszkańcom można założyć , a koło Radison osiedle Podgórze cały czas parkują na zakazie i po mimo wielokrotnie zgłaszanej sytuacji do służb zero interwencji. Mieszkańcy mają zdjęcia i nagrania jak drogówka interweniuje przy kolizji ciężarówki a Na odcinku 200 metrów zakazu parkowania nie idzie się ruszyć bo aut nastawiane. Drogówka oczywiście sobie odjeżdża. Jeśli mieszkańcy nie wyjdą na ulice to dalej będzie tylko gorzej.

zobacz więcej...