Karkonosze: W przyszłym roku otwarcie hotelu Holiday Inn Resort

2021.07.23

W Dolinie Szczęścia w Szklarskiej Porębie powstanie pierwszy w Polsce hotel Holiday Inn Resort.

Nowo budowany hotel Holiday Inn Resort Szklarska Poręba zaoferuje pokoje hotelowe w ramach kompleksu Horizon Hotel & Resort na powierzchni 1,5 ha, który składa się z czterech budynków, w tym hotelu, apartamentów i części rekreacyjnej.

Na przyszłych gości hotelu Holiday Inn Resort Szklarska Poręba czekać będzie 87 pokoi, a także strefa wellness, baseny wewnętrzne i zewnętrzne oraz SPA. Obiekt posiadał będzie szeroki zakres oferty dla rodzin takich jak m.in. Kids Club i programy ciekawych aktywności i rozrywek.

Wspólnie z naszym partnerem, AKME Wiśniewski Szklarska Poręba jesteśmy zachwyceni możliwością otwarcia hotelu Holiday Inn w jednej z najbardziej popularnych lokalizacji turystycznych w Polsce. Zawsze chcemy, aby łączyć to, co marka ma do zaoferowania z odpowiednimi lokalizacjami. Holiday Inn Resort Szklarska Poręba to kolejny świetny przykład możliwości rozwoju IHG Hotels & Resorts w Europie - powiedział Willemijn Geels, Vice President Development w IHG Hotels & Resorts

Marka Holiday Inn Hotels & Resorts z grupy IHG Hotels & Resorts jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych i obdarzonych zaufaniem marek hotelowych na świecie, która posiada ponad 1230 hoteli tej marki, a prawie 260 następnych zostanie otwartych w najbliższych latach.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • mati
    Gość
    2021-12-15 20:28:53
    w końcu w Szklarskiej hotel 4*

    Holiday inn dobra marka

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.