Wrocławskie City Forum z pierwszym najemcą

2018.02.16

Pierwszym najemcą w powstającym biurowcu City Forum we Wrocławiu został lider branży pośrednictwa finansowego firma NOTUS Finanse. Archicom, jako inwestor projektu, prowadzi negocjacje z kolejnymi najemcami.

NOTUS Finanse zdecydował się wynająć ponad 550 metrów kwadratowych powierzchni biurowej w biurowcu City One, który jest pierwszym z dwóch budynków kompleksu City Forum. Firma, jako jedna z największych firm pośrednictwa finansowego w Polsce, funkcjonuje na rynku od 2004 roku. Całość prac związanych z indywidualną, dedykowaną dla najemcy aranżacją wnętrz wykonuje spółka Archicom Sp. z o.o. – Realizacja Inwestycji – Sp. K.

Kompleks City Forum we Wrocławiu składał się będzie z dwóch biurowców klasy A, które łącznie zaoferują 24 000 mkw. powierzchni całkowitej. Inwestycja powstaje według standardów certyfikacji LEED na poziomie gold. Projekt zakłada również stworzenie wewnętrznego patio pomiędzy budynkami City One i City 2. Na parterze znajdzie się część handlowo-usługowa z restauracjami, kawiarniami o łącznej powierzchni prawie 2 000 mkw.

Projekt architektoniczny przygotowało biuro projektowe Doroty i Kazimierza Śródków. Generalnym wykonawcą jest Archicom Realizacja Inwestycji, a za komercjalizację odpowiada Archicom SA.

Planowany termin oddania I etapu City Forum do dyspozycji najemcy to kwiecień 2019 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.