Wrocławska Villa Alouette już gotowa

2017.12.13

Francuski deweloper Bouygues Immobilier Polska zakończył budowę kolejnego osiedla we Wrocławiu. Przy ulicy Rymarskiej oddana została do użytku kameralna inwestycja Villa Alouette.

Osiedle Villa Alouette na wrocławskim Grabiszynku oferuje mieszkania w metrażach od 43 do 123 metrów kwadratowych w różnorodnych układach, od dwóch do czterech pokoi. Ceny ostatnich lokali rozpoczynają się od 5999 zł/mkw, a pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do budynku jeszcze w tym roku.

Budowa zakończyła się zgodnie z harmonogramem. Za całość prac budowlanych jako główny wykonawca odpowiadała firma Skanska S.A.

Jedną z nowości Villa Alouette jest Mały Skowronek, który powstał w jednym z 40-metrowych mieszkań. Jest to miejsce speclanie zaaranżowane dla dzieci i dostępne dla wszystkich mieszkańców.

W trzech miejscach na ścianach znajdują się powierzchnie kredowo-magnetyczne. Największe wrażenie robi kolorowy domek, tak zwana ?leśna kryjówka?, który wyposażony jest w małą zjeżdżalnię. Na środku pomieszczenia zlokalizowano huśtawkę w formie "orlego gniazda". Nie brakuje basenu z piłeczkami, a także miękkich puf i wykładzin

- mówi Szymon Smółkowski, manager ds. technicznych Bouygues Immobilier Polska.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.