Ultimo z główną siedzibą w Green2Day


2018.01.23
Autor: Urbanity.pl
Nowy wrocławski biurowiec Green2Day stanie się główną siedzibą firmy Ultimo w Polsce. Pracownicy spółki będącej częścią międzynarodowej grupy B2Holding, przeprowadzą się do budynku w połowie bieżącego roku.

Wiodąca firma rynku zarządzania wierzytelnościami w Polsce, firma Ultimo wynajęła prawie 5 300 metrów kwadratowych powierzchni biurowej w biurowcu Green2Day, który powstał w sąsiedztwie Ostrowa Tumskiego we Wrocławiu. Pracownicy firmy, do swojej nowej głównej siedziby w Polsce, przeprowadzą się w połowie 2018 roku.

Współpraca z profesjonalnym zespołem ULTIMO była dla nas prawdziwą przyjemnością i pozwoliła na przygotowanie funkcjonalnej i elastycznej aranżacji biura dostosowanej do zróżnicowanych potrzeb pracowników. Dodatkowo w lokalach parterowych i wokoło budynku przygotowaliśmy atrakcyjną przestrzeń taką jak nowy koncept restauracyjno-kawiarniany Eat2Day, zielone patio, a także dużą rowerownię. Niebawem, wraz mieszańcami okolicznych budynków, będziemy odnawiać sąsiadujący Skwer im. Adolfa Marii Bocheńskiego

- mówi Marek Stasieńko, dyrektor regionalny ds. leasingu w biurowej spółce Skanska.

Green2Day to 17 800 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A na siedmiu kondygnacjach naziemnych. Pod biurowcem znajduje się 2-poziomowa hala garażowa na 233 miejsca postojowe. Budynek będzie certyfikowany w systemie LEED na poziomie Gold.

Za projekt architektoniczny odpowiada biuro Maćków Pracownia Projektowa. Generalnym wykonawcą biurowca była Skanska S.A., a komercjalizacją zajmuje się Skanska Property Poland.

Inne wiadomości o Green2Day, Skanska, Maćków Pracownia Projektowa, Skanska Property Poland

Komentarze


  • autor
    Gość
    2018-01-23 14:27:52
    Czy to naprawdę powód do dumy ?
    Czy nie jest to okupione zdrowiem i łzami ?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.