Postępuje budowa biurowca Green2Day we Wrocławiu

2016.08.04

Spółka Skanska Property Poland, która realizuje budynek biurowy Green2Day we Wrocławiu, udostępniła nowe wizualizacje obiektu, którego budowa przebiega zgadnie z harmonogramem.

Prace na działce przy ulicy Szczytnickiej 11 nabierają tempa, a budynek Green2Day zaczął wyłaniać się z ziemi. Wykonawca inwestycji, firma Skanska ukończyła już budowę podziemnych garaży i ruszyła z pracami na poziomie parteru. Na budowie pojawiają się pierwsze słupy żelbetowe, które są niezbędne do realizacji wyższych poziomów. Kształtu nabiera też front biurowca - widoczne są ściany architektoniczne przy wejściu głównym.

Inwestor udostępnił dodatkowo nowe wizualizacje, na których można zobaczyć m.in. jak wyglądał będzie deptak pomiędzy ukończonym już budynkiem GreenDay i jego młodszym bratem. Zgodnie z zamysłem projektantów, Green2Day uzupełni zabudowę wokół pasażu łączącego Park Tołpy z pobliskim nabrzeżem Odry.Biurowiec Green2Day we Wrocławiu będzie dysponował powierzchnią biurową na poziomie 17 000 metrów kwadratowych. 7-kondygnacyjny budynek zaoferuje biura w najwyższym standardzie technicznym, co potwierdzi dodatkowo certyfikat LEED na poziomie Gold. Pod obiektem mieściła się będzie 2-kondygnacyjna hala garażowa na 232 stanowiska.

Generalnym wykonawcą budynku jest Skanska S.A. Za komercjalizację odpowiada Skanska Property Poland. Projekt architektoniczny wykonała Maćków Pracownia Projektowa.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Green Day, Green2Day, Skanska, Maćków Pracownia Projektowa

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.