Operator biur flex z drugą lokalizacją we Wrocławiu. Wnętrza zaprojektuje Pracownia Maćków


2023.01.11
Autor: Piotr Maślak
W biurowcu Centrum Południe przy Powstańców Śląskich dostępne będą do wynajęcia elastyczne powierzchnie biurowe spółki Business Link należącej do Grupy Skanska.

Kolejny biurowiec we Wrocławiu oferował będzie biura typu flex do Business Link. Pierwszym budynkiem w stolicy Dolnego Śląska z elastyczną przestrzenią tego operatora był Green2Day przy ulicy Szczytnickiej.

Operator biur flex należący do Grupy Skanska zajmie w biurowcu Centrum Południe ponad 1 700 metrów kwadratowych przestrzeni elastycznej do wynajęcia. Wśród udogodnień dla przyszłych najemców znajdą się w pełni wyposażone pomieszczenia biurowej w wysokiej jakości stanowiska pracy, w tym biurka z elektryczną regulacją wysokości oraz ergonomiczne krzesła.

Business Link oferuje ponadto m.in. wewnętrzne pomieszczenia pełniące rolę sal do spotkań, gabinetów lub stref przeznaczonych do pracy w skupieniu, budki telefoniczne oraz wnęki w korytarzach, dające możliwość spotkań nieformalnych lub pracy indywidualnej. W częściach wspólnych znajdą się komfortowe kanapy i sofy, nowoczesna kuchnia, strefa relaksu z konsolą do gier oraz wysokiej jakości sprzęt do parzenia kawy.

Najemcy otrzymają ponadto do dyspozycji ogólnodostępne sale konferencyjne o różnej wielkości, od małych dwuosobowych do większych mieszczących do 10 osób. Sale będą wyposażone w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny, umożliwiający wygodne i łatwe korzystanie na zasadzie plug and play. W biurze znajdą się także dwie serwerownie w podziale funkcjonalnym umożliwiającym bezpieczny, zindywidualizowany dostęp do sprzętu zainstalowanego przez naszych klientów w dowolnym wybranym przez nich momencie
powiedział: Tomasz Pater, Head of Workplace Advisory & Execution w Business Link

Za projekt wnętrz nowego biura Business Link odpowiadać będzie Pracownia Maćków z Wrocławia.

II etap inwestycji Centrum Południe zlokalizowanej przy ulicy Powstańców Śląskich zostanie oddany do użytku w maju 2023 roku. Właścicielem pierwszej fazy kompleksu jest Stena Real Estate BV.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.