SQ Business Center pokrywa sie szklaną elewacją

2018.10.02

Po tym, jak biurowiec SQ Business Center osiągnął w połowie września swoją docelową wysokość, rozpoczął się montaż szklanej fasady budynku. Ta część inwestycji potrwa do końca listopada.

SQ Business Center to najnowsza wrocławska inwestycja dewelopera FB Antczak. 10-kondygnacyjny nowoczesny biurowiec powstaje przy skrzyżowaniu ulic Stacyjnej i Legnickiej.

Inwestycja oferuje 5 500 mkw. powierzchni biurowej w standardzie technicznym klasy A, a nowopowstający budynek to jedna z nielicznych ofert zakupu biura w tym standardzie na lokalnym rynku.

Obecnie na działce przy ulicy Stacyjnej 1 trwa montaż szklanej elewacji budynku, któremu nadano kształt ekierki ze względu na jego lokalizację. Fasada w części biurowej pokryta jest pionowymi żaluzjami zacieniającymi budynek. Na ostatnim pietrze SQ Business Center dostępny będzie ponad 80-metrowy zielony taras, gdzie będzie można się zrelaksować w czasie pracy.

Pod biurowiec mieści się parking samochodowy, a dodatkowe miejsca postojowe znajdują się również na zewnątrz obiektu. Z kolei parter biurowca został zagospodarowany pod przestrzeń handlowo-usługową.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.