Rośnie we Wrocławiu biurowiec SQ Business Center

2018.04.24

Budowa wrocławskiego biurowca SQ Business Center osiągnęła już poziom trzeciej kondygnacji. Trwa również komercjalizacja inwestycja.

SQ Business Center będzie nowoczesnym, 9-kondygnacyjnym biurowcem, który zlokalizowany jest na działce przy ulicy Stacyjnej 5 we Wrocławiu. Oferta budynku skierowana jest raczej do firm szukających kameralnych i indywidualnie dopasowanych rozwiązań.

Budowa obiektu osiągnęła już poziom trzeciej z dziewięciu kondygnacji naziemnych. W marcu br. zakończyły sie prace związane z kondygnacją podziemną. Obecnie trwają roboty zbrojeniowe i ciesielskie na 3 naziemnej kondygnacji, które z końcem kwietnia przeniosą się na kolejny poziom. Stan surowy osiągnięty ma zostać w lipcu, a w październiku inwestor chce zamknąć bryłę biurowca przeszkloną elewacją.

Równolegle trwa także komercjalizacja SQ Business Center. Od grudnia 207 roku podpisano umowy na około 45 proc. powierzchni biurowca. W tym miesiącu podpisana została umowa z najemcą z branży beauty, który wynajął lokal o powierzchni 350 mkw. na 2. piętrze budynku. Łącznie inwestycja oferuje około 5 500 mkw. powierzchni biurowo-usługowej.

Użytkownicy ostatniej kondygnacji będą mieli z kolei dostęp do ponad 80-metrowego zielonego tarasu. Biurowiec ma też parking podziemny i własny duży parking naziemny, gdzie zaprojektowano także miejsca dla rowerów. Na parterze budynku znajdzie się przestrzeń handlowo-usługowa. Inwestorem i generalnym wykonawcą jest firma FB Antczak.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.