Silver Tower Center zapełnia powierzchnię biurową

2015.07.29

Wrocławski budynek wielofunkcyjny Silver Tower Center wynajął kolejne metry kwadratowe powierzchni biurowej pod nowych najemców. Swoje biura w obiekcie otworzyło Centrum Usług Wspólnych oraz Diehl Controls Polska.

W czerwcu tego roku, na dziesiątej kondygnacji o powierzchni około 600 metrów kwadratowych swoje biuro otworzyło Centrum Usług Wspólnych, obsługujące część procesów księgowych Toyota Motor Europe. We wrocławskim biurze pracować będzie 38 osób.

Do grona najemców obiektu dołączył również wrocławski oddział Diehl Controls Polska, który jest światowym liderem w projektowaniu oraz dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu AGD. W Silver Tower Center mieścić się będzie dział rozwoju, sprzedaży, zakupów strategicznych oraz zarządzania projektami. Firma zajęła drugie i trzecie piętro budynku o powierzchni niecałych 1500 mkw.

W budynku wielofunkcyjnym, który powstał na terenie dawnego dworca PKS, przy Placu Konstytucji 3, w dzielnicy Stare Miasto, funkcjonuje już polski oddział Luxoft, firmy międzynarodowej z branży IT. Trwają także zaawansowane rozmowy z kolejnymi potencjalnymi najemcami budynku.

Silver Tower Center to nowoczesny kompleks biurowo-hotelowo-usługowy, z czego przestrzeń biurowa znajduje się na dwunastu kondygnacjach o łącznej powierzchni około 7500 mkw. Za komercjalizację części biurowej odpowiada firma Knight Frank.

W obiekcie znajduje się również hotel oraz centrum konferencyjne. Na parterze i na poziomie -1 mieszczą się pomieszczenia handlowo-usługowe.

Projekt inwestycji powstał na deskach biura architektonicznego Maćków Pracownia Projektowa.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.