Zakończyła się komercjalizacja Silver Tower Center

2016.01.11

Wraz z podpisaniem umowy najmu na 561 mkw. powierzchni biurowej we wrocławskim budynku Silver Tower Center, zakończyła się komercjalizacja obiektu. W listopadzie i grudniu ur., firma Knight Frank, jako wyłączny agent, pośredniczyła w imieniu właściciela w podpisaniu umów najmu łącznie 2 766 m kw.

W grudniu ur., podpisana została umowa z firmą Red Embedded, która wynajęła w budynku Silver Tower Center 561 mkw. powierzchni. Z kolei w listopadzie firma Luxoft wynajęła dodatkowe trzy piętra o łącznej powierzchni 1 786 m kw., zwiększając powierzchnię biura do 4 361 m kw. Natomiast Diehl Controls dobrała 419 m kw. i obecnie wynajmuje we wrocławskim obiekcie 1893 mkw.

Silver Tower Center to budynek wielofunkcyjny składający się z części biurowej, handlowej, hotelowej - Ibis Styles i konferencyjnej. Łączna powierzchnia użytkowa budynku wynosi ponad 25 tys. mkw. Pod obiektem znajduje się dwupoziomowy parking samochodowy na ponad 184 stanowiska. Inwestycja została oddana do użytku w październiku 2014 roku.

Knight Frank jest także odpowiedzialny za zarządzanie Silver Tower Center. Nieruchomość należy do Wisher Enterprise.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.