Zaawansowane prace budowlane wrocławskiego Silver Tower Center

2014.04.05

Trwa budowa w centrum Wrocławia kompleksu biurowo-hotelowo-usługowego o powierzchni użytkowej ponad 25 tys. m kw. Obecnie trwają prace wykończeniowe i instalacyjne. Inwestycja realizowana jest przez Wisher Enterprise Sp. z o.o., firmę reprezentowaną przez inwestora zastępczego: Biuro Obsługi Inwestycji Budowlanych Alwar.

Silver Tower Center zlokalizowany jest przy Placu Konstytucji 3 Maja. Obecnie wykonawca kompleksu wykonuje prace wykończeniowe oraz instalacyjne. Średnie zaawansowanie wspomnianych prac to 70%. Trwają końcowe prace nad montażem szklanej fasady, a w drugiej połowie kwietnia rozpoczną się prace związane z zagospodarowaniem terenu.

Część hotelowa obiektu zostanie wykończona pod klucz natomiast część biurowa w standardzie core&shell.

Powstający obiekt składać się będzie z dwóch segmentów: części wysokiej (54,65 metra) z 14 kondygnacjami użytkowymi mieszczącymi biura, oraz niższej, sześciokondygnacyjnej, z usługami i handlem, a także hotelem i centrum konferencyjnym. Dwupoziomowy parking na 184 miejsca znajdować się będzie w podziemiach obiektu.

Komercjalizacją powierzchni handlowych zlokalizowanych na parterze i na poziomie -1 zajmuje się wyłącznie Cushman&Wakefield.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Silver Tower Center, Cushman & Wakefield Healey & Baker, Wisher Enterprise, Biuro Obsługi Inwestycji Alwar

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.