Są pieniądzę na biurowiec w centrum Wrocławia. Kiedy powstanie?


2020.07.23
Autor: Urbanity.pl
Echo Investment dysponuje już finansowaniem na realizację nowoczesnego biurowca MidPoint71, który powstaje na działce przy ulicy Powstańców Śląskich we Wrocławiu.

Inwestor budynku biurowego MidPoint71 pozyskał kredyt od PKO Bank Polski na budowę inwestycji w centrum Wrocławia. Bank udzielił 54,4 mln euro kredytu budowlanego, a także 7 mln zł kredytu VAT. Po zakończeniu realizacji biurowca, kredyt budowlany zostanie skonwertowany na inwestycyjny. Okres finansowania kończy się wraz z końcem czerwca 2026 roku.

MidPoint71 będzie nowoczesnym biurowcem klasy A, który zlokalizowany będzie przy ulicy Powstańców Śląskich w centrum Wrocławia. Inwestycja oferuje 37 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia, a także przestrzeń handlowo-usługową z restauracją.

Budowa 14-kondygnacyjnego MidPoint71 rozpoczęła się pod koniec ubiegłego roku i niebawem osiągnie poziom zero. Wokół biurowca powstanie atrakcyjna przestrzeń, z której będą mogli korzystać zarówno użytkownicy obiektu, jak i mieszkańcy.

Wśród najemców biurowca znajdzie się m.in. firma Pyszne.pl,. która będzie miała w MidPoint71 swoją siedzibę o powierzchni 3 500 mkw. Otwarcie budynku zaplanowano na IV kwartał 2021 roku. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Medusa Group.

Echo Investment realizuje obecnie we Wrocławiu jeszcze jeden projekt biurowy. Na Ostatnim Groszu trwa realizacja pierwszego etapu kompleksu West 4 Business Hub, do którego najemcy wprowadzą się już w sierpniu br.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.