Największy polski producent obuwia wynajmuje biuro w centrum Wrocławia


2022.05.31
Autor: Bartosz Motorek, Urbanity.pl
Grupa CCC dołączyła do grona najemców nowoczesnego biurowca MidPoint71 we Wrocławiu, który firma Echo Investment oddała do użytku na początku tego roku.

Jedna z największych europejskich spółek i liderów rynku omnichannelowej sprzedaży detalicznej na rynku obuwniczym będzie miała swoją wrocławską siedzibę w budynku biurowym MidPoint71, w sąsiedztwie wieżowca Sky Tower. Grupa CCC jest właściciel takich marek jak CCC, eobuwie.pl, HalfPrice, DeeZee i Modivo. Firma zatrudnia ponad 13 000 pracowników.

MidPoint71 to czternastokondygnacyjny biurowiec wybudowany przez Echo Investment, który powstał w centrum Wrocławia, przy ulicy Powstańców Śląskich 9. Inwestycja dostarczyła na rynek prawie 37 000 metrów kwadratowych przestrzeni do pracy, uzupełnionej o powierzchnię usługową. Swoje biura ulokowały w nim firmy: 3M, pyszne.pl, PwC oraz Electrolux Poland.

Wkrótce polska marka obuwnicza Grupa CCC otworzy w biurowcu swoją nową siedzibę. Pracownicy firmy rozpoczną pracę w tej lokalizacji w trzecim kwartale tego roku, zajmując biuro o powierzchni blisko 2 000 mkw.

Komentarze


  • Jakitaki
    Gość
    2022-11-16 23:58:39
    Strasznie to przykre. Zwolnienia i obniżanie etatów trwają w najlepsze w firmie , a prezesostwo nowy biurowiec wynajmuje.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.