Electrolux w centrum Wrocławia. Firma dołącza do 3M, pyszne.pl oraz PwC


2022.04.04
Autor: Urbanity.pl
Grono najemców niedawno oddanego biurowca MidPoint71 w centrum Wrocławia zostało poszerzone o jeden z oddziałów Electrolux Poland.

Do biurowca MidPoint71 swoją siedzibę przenosi globalny lider rynku urządzeń gospodarstwa domowego - Electrolux Poland. Nowe biuro firmy przy ulicy Powstańców Śląskich 9 będzie zlokalizowane na jednym piętrze budynku. W wyborze lokalizacji oraz negocjacji umowy najmu Electrolux Poland reprezentowała firma doradcza Colliers.

Biurowiec MidPoint71 to zrealizowana przez Echo Investment inwestycja przy ulicy Powstańców Śląskich, w sąsiedztwie wieżowca Sky Tower. Wrocławski budynek biurowy oferuje ponad 36 000 mkw. przestrzeni do pracy o najwyższym standardzie. Biurowiec zaprojektowany został przez architektów z pracowni Medusa Group.

Nowoczesna przestrzeń biurowa, szczególnie wyróżniająca się lokalizacją i bezpiecznym, elastycznym standardem wciąż ma znaczenie w biznesie. Komfort w miejscu pracy oraz możliwości jakie daje najbliższa okolica są często kluczem do pozytywnej decyzji najemców i krokiem w stronę podpisania umowy najmu. Centralna lokalizacja z usługami podstawowej potrzeby na wyciągnięcie ręki, dostępność publicznych środków transportu i bogata oferta kulturalno-rozrywkowa w najbliższym otoczeniu w połączeniu z jakością i wysokim standardem naszego biurowca MidPoint71 zostały docenione przez firmę Electrolux Poland, która dołączyła do grona naszych najemców – mówi Michał Żelski, dyrektor regionalny Echo Investment odpowiedzialny za finalizację umowy.

Swoje biuro w MidPoint71 będą miały również takie firmy jak 3M, pyszne.pl oraz PwC.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.