Przy Fabrycznej we Wrocławiu nowa siedziba amerykańskiej firmy

2020.07.27

Wrocławski biurowiec Carbon Tower stał się nową siedzibą polskiego oddziału międzynarodowej firmy ACN, która jest liderem w dostawie usług telekomunikacyjnych.

Rozwój działalności firmy ACN w Polsce sprawił, że zapadła decycja o pozyskaniu funkcjonalnej i elastycznej przestrzeni biurowej, która pozwoli na poszerzenie zespołu.

Nowa siedziba polskiego oddziału mieściła się będzie w biurowcu Carbon Tower i zajmie całą powierzchnię 10. piętra. Łącznie to ponad 1 500 mkw. W nowym miejscu będzie pracować ponad 150 osób, ale już planowane są nowe zatrudnienia. ACN wprowadzi się do nowej siedziby na początku sierpnia br. W transakcji najemcę reprezentowała firma doradcza Nuvalu.

Biurowiec Carbon Tower przy ulicy Fabrycznej 6 to 15-kondygnacyjny obiekt, który oferuje ponad 19 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Szklany biurowiec o oryginalnym kształcie bryły został oddany do użytku w 2019 roku i oferuje wiele udogodnień, w tym m.in. kantynę, przedszkole, powierzchnię coworkingową Quickwork, placówkę medyczną.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.