Pozwolenie na budowę osiedla Vena Mokotów w Warszawie

2016.12.13

Deweloper Vantage Development uzyskał pozwolenie na budowę dla warszawskiego projektu mieszkaniowego Vena Mokotów. Jest to trzecie po Living Point Mokotów oraz Domu Saskim osiedle, które realizuje wrocławska firma.

Vena Mokotów będzie osiedlem mieszkaniowym, składającym się z trzech budynków, w których łącznie znajdą się 183 mieszkania oraz trzy lokale handlowo-usługowe usytuowane na parterze obiektów.

W sprzedaży dostępne są mieszkania od klasycznych kawalerek i lokali typu studio o powierzchni od 34 metrów kwadratowych, po mieszkania 4- i 5-pokojowe o metrażach do 149 mkw. Lokale dysponują balkonami, ogródkami lub tarasami, natomiast mieszkania mieszczące się na ostatniej kondygnacji, będą miały antresole.

Warszawskie osiedle powstanie na działce przy ulicy Pory, na Mokotowie. Pierwsze prace budowlane projektu Vena Mokotów mają ruszyć na początku stycznia 2017 roku, a jej zakończenie planowane jest na drugi kwartał 2018 roku.

Biorąc pod uwagę nasze doświadczenia z rynku warszawskiego oraz ocenę jego potencjału, nasze plany na przyszły rok nie ulegają zmianie - planujemy zwiększanie dostępnego w Warszawie banku ziemi oraz realizację kolejnych inwestycji w atrakcyjnych lokalizacjach


- mówi dyrektor warszawskiego oddziału Vantage Development, Agata Wróbel.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Mieszkaniec w sasiedzwie
    Gość
    2017-07-06 08:58:24
    Szkoda, że wykonawca Vena Mokotów nie szanuje okolicznych mieszkańców podczas wykonywanych prac budowlanych. Ekipa czesto pracuje w nocy halasem zakłocając spokoj. Zarzadzacacy inwestycja mimo naszych interwencji sa jak sie okazuje bezradni (lub zależy im na czasie i tylko sie zasłaniaja pozornymi działaniami naprawczymi) :-)

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.