Nowe wizualizacje i informacje dotyczące inwestycji Skanska w centrum Wrocławia


2022.03.24
Autor: Urbanity.pl
Skanska zaprezentowała nowe wizualizacje swojego projektu biurowego w centrum Wrocławia. Inwestor zdradza także więcej szczegółów inwestycji.

W sąsiedztwie wieżowca Sky Tower, przy ulicy Powstańców Śląskich we Wrocławiu trwa budowa kompleksu biurowego Centrum Południe. Obecnie w realizacji znajduje się II etap. Skanska opublikowała najnowsze wizualizacje inwestycji, które pokazują m.in. loggie znajdujące się na każdym piętrze biurowca.

Dzięki nim, najemcy otrzymają komfortową zewnętrzną przestrzeń na świeżym powietrzu o powierzchni około 40 mkw., które posłużą jako miejsce spotkań i relaksu. Miejsce to zaprojektowane zostało jako zielona przestrzeń z przytulnym wyposażeniem. Najemcy zyskają jednak możliwość indywidualnego dopasowania i aranżacji loggie według charakteru swojej działalności.

Na nowych wizualizacjach Centrum Południe widzimy ponadto, jak zagospodarowana zostanie przestrzeń wokół kompleksu. Pojawi się m.in. boisko do koszykówki i mała architektura.

Budowa inwestycji w centrum Wrocławia idzie zgodnie z harmonogramem. Docelowo kompleks zaoferuje 85 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Gotowy jest pierwszy etap inwestycji - nowoczesny biurowiec, który oddany został do użytku w lipcu 2020 roku.

Wszystkie nowe wizualizacje można znaleźć TUTAJ.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.