Na Jagodnie we Wrocławiu powstaną kolejne mieszkania. Deweloper z nową ofertą


2021.10.28
Autor: Urbanity.pl
Wrocławska oferta mieszkań firmy Dom Development została wzbogacona o lokale z kolejnego etapu Osiedla Komedy na Jagodnie.

Dom Development rozpoczął sprzedaż mieszkań z czwartego etapu Osiedla Komedy w południowej części Wrocławia, na Jagodnie.

Osiedle Komedy powstaje na działce u zbiegu ulic Artemska z Drabika i składa się z sześciu 4- i 5-piętrowych budynków wielorodzinnych z częścią usługową na parterze. Do użytku oddany został już pierwszy etap inwestycji, a wraz z początkiem nowego roku zakończona zostanie budowa drugiej części osiedla.

Obecnie w budowie pozostaje również trzeci etap Osiedla Komedy, a deweloper rozpoczął sprzedaż mieszkań z czwartego etapu, w którym powstanie 128 lokali o zróżnicowanych metrażach od 33 do 90 mkw. Ofertę osiedla uzupełnią trzy lokale usługowe. W podziemnej hali garażowej znajdą się 134 miejsca postojowe.

Oddanie do użytku zaplanowano w III kwartale 2023 roku.

W ramach Osiedla Komedy na Jagodnie powstaną także tereny rekreacyjne, w tym zielony dziedziniec oraz plac zabaw dla najmłodszych z wyjątkową ścieżką aktywności w formie toru przeszkód. W jednym z nowych budynków inwestycji znajdzie się wspólna przestrzeń dla mieszkańców osiedla - wielofunkcyjna sala, miejsca coworkingowe do pracy, toaleta i aneks kuchenny.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.