Dom Development poszerza ofertę mieszkań na Jagodnie


2021.04.13
Autor: Urbanity.pl
Jagodno we Wrocławiu zyska kolejne mieszkania. Dom Development wprowadził do oferty lokale z kolejnego etapu Osiedla Komedy.

U zbiegu ulic Artemska i Drabika na wrocławskim Jagodnie trwa od 2019 roku budowa Osiedla Komedy, którego deweloperem jest firma Dom Development. Docelowo inwestycja zaoferuje sześć 4- i 5-piętrowych budynków mieszkalnych wraz z lokalami usługowymi.

Obecnie do sprzedaży wprowadzone zostały mieszkania z trzeciego etapu inwestycji na Jagodnie. Oferta dewelopera poszerzona została o 123 mieszkania w zróżnicowanych metrażach od 30 do 90 metrów kwadratowych. Budowa ruszyć ma w II kwartale br. Oddanie do użytku tej części osiedla zaplanowano na IV kwartał 2022 roku.

Na przyszłych mieszkańców III etapu Osiedla Komedy czekały będą 143 miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej oraz cztery lokale usługowe w parterze budynków od strony ulicy Buforowej. Mieszkania na parterze będą posiadać ogródki z tarasem, natomiast na piętrach loggie lub balkony.

Na Osiedlu Komedy nie zabraknie terenów rekreacyjnych dla mieszkańców: zielonego dziedzińca z małą architekturą, siłowni plenerowej oraz placu zabaw. Na najmłodszych czeka wyjątkowa, ogólnodostępna ścieżka aktywności w formie toru przeszkód, którego kolejne etapy powstają wraz z rozbudową osiedla.

Komentarze


  • kaja44
    Gość
    2022-01-10 08:58:58
    Zdecydowanie polecam lokalizacje jak i samego dewelopera. Bardzo dobrze wykończone mieszkania, dobry kontakt z samą firmą, na każde pytanie byli chętni odpowiedzieć. U nas transakcja zakończyła się z dużym plusem.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.