Luksusowy apartamentowiec The Upper House by Angel na nowych wizualizacjach


2022.09.19
Autor: Piotr Maślak
W centrum Wrocławia powstaje luksusowy apartamentowiec klasy premium pod nazwą The Upper House by Angel. Inwestycja oferuje prawie 400 mieszkań, a także penthouse'y, z których najdroższy to koszt ponad 8 mln zł. Zobacz najnowsze zdjęcia oraz wizualizacje projektu na Przedmieściu Oławskim.

Przedmieście Oławskie we Wrocławiu zyska nowoczesny apartamentowiec The Upper House by Angel, który stanowi ostatni etap kompleksu mieszkalnego, który w centrum miasta realizuje firma Angel Poland Group. Deweloper zaprezentował najnowsze wizualizacje tej luksusowej inwestycji.

Pierwsze prace budowlane na działce przy ulicy Walońskiej rozpoczęły się w marcu tego roku. The Upper House by Angel będzie najbardziej luksusowym z czterech powstałych budynków w tej części Wrocławia przez Angel Poland Group. W ramach inwestycji powstanie 381 apartamentów o zróżnicowanych metrażach i układach, a także 8 penthouseów z widokiem na panoramę miasta. Największy z nich będzie miał aż 250 metrów kwadratowych.

Przyszli mieszkańcy The Upper House by Angel będą mieli do dyspozycji wiele udogodnień, w tym m.in. strefa wellness z basenem saunami i fitness, reprezentacyjne lobby z recepcją i całodobową ochroną oraz trzypoziomowy parking podziemny. Całość uzupełniona zostanie o przestrzeń pod działalność handlowo-usługową.

Angel Poland Group ma duże doświadczenie w segmencie premium, czego najlepszym przykładem są krakowskie Angel Wawel i Angel Stradom, czy wrocławska inwestycja typu mixed-use – OVO Wrocław, obejmująca obok luksusowych apartamentów m.in. pięciogwiazdkowy hotel Double Tree by Hilton. Upper House by Angel będzie nawiązywać swoim standardem do tych ostatnio zrealizowanych przez naszą grupę projektów premium
powiedział: Tomasz Karpiel, COO Angel Poland Group

The Upper House jako inwestycja z segmentu premium, oprócz dobrej lokalizacji, wielu udogodnień, będzie posiadała także piękny dziedziniec, a dachy budynków zostaną pokryte zielonymi nasadzeniami, które ograniczą nagrzewanie obiektu i zwiększą biodywersyfikację. Na terenie inwestycji powstanie także m.in. park sensoryczny, który jest na etapie uzgadniania z miastem i mieszkańcami kamienic Przedmieścia Oławskiego.

Najnowsze zdjęcia z budowy apartamentowca można zobaczyć TUTAJ.

Konstrukcja nowej inwestycji spełni najbardziej wyszukane potrzeby indywidualnych użytkowników i jednocześnie efektywnie wpisze się w zielone otoczenie, o które również zadbamy. Na unikalny charakter kompleksu naszych budynków złożą się m.in. nowo zaprojektowane, zielone tereny rekreacyjne oraz lokale gastronomiczne i usługowe, których brakowało mieszkańcom. Całość wyznaczy nową jakość w tej części Wrocławia
powiedział: Tomasz Karpiel, COO Angel Poland Group

Za projekt architektoniczny odpowiada renomowana pracownia EPR. Deweloperem jest Angel Poland Group.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.