Angel Poland Group rusza ze swoją najbardziej luksusową inwestycją we Wrocławiu


2022.04.21
Autor: Urbanity.pl
Na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu rozpoczęła się budowa ostatniego etapu w ramach kompleksu budynków mieszkalnych firmy Angel Poland Group.

Angel Poland Group ruszył z budową inwestycji przy ulicy Walońskiej we Wrocławiu, która będzie najbardziej luksusowym z czterech powstałych tam budynków przez tego dewelopera. Na przyszłych mieszkańców czekać będzie wiele udogodnień, jakimi poszczycić się mogą najbardziej wyszukane nieruchomości z segmentu premium.

Firma z branży budowlanej i deweloperskiej, która specjalizuje się w segmencie mieszkań luksusowych i hotelach, jak również generalnym wykonawstwie oraz kompleksowym zarządzaniu nieruchomościami, ma w swoim portfolio takie realizacje jak Angel Wawel ze spektakularnym, unikatowym na skalę europejską Royal Apartment i Angel Stradom czy wrocławski budynek typu miexed-use - OVO z pięciogwiazdkowym hotelem Double Tree by Hilton.

Na Przedmieściu Oławskim Angel Poland Group wybudował już takie projekty Angel River czy Angel City.

Konstrukcja nowej inwestycji spełni najbardziej wyszukane potrzeby indywidualnych użytkowników i jednocześnie efektywnie wpisze się w zielone otoczenie, o które również zadbamy. Na unikalny charakter kompleksu naszych budynków złożą się m.in. nowo zaprojektowane, zielone tereny rekreacyjne oraz lokale gastronomiczne i usługowe, których brakowało mieszkańcom. Całość wyznaczy nową jakość w tej części Wrocławia – mówi Tomasz Karpiel, COO Angel Poland Group.

Deweloper przed rozpoczęciem budowy na swojej ostatniej zakupionej działce przy ulicy Walońskiej, przesadzi i zabezpieczy rosnące tam drzewa. Ponadto powstanie nowoczesny park sensoryczny

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.