The Upper House by Angel - inwestycja premium we Wrocławiu


2022.06.20
Autor: Iwona Maślak, Urbanity.pl
Angel Poland Group wraz z rozpoczęciem sprzedaży, ujawnił szczegóły i wizualizacje inwestycji z segmentu premium we Wrocławiu. The Upper House by Angel będzie ekskluzywnym apartamentowcem z penthousami o powierzchni nawet do 250 mkw.

The Upper House by Angel będzie ekskluzywnym apartamentowcem, stanowiącym ostatni etap inwestycji Angel Poland Group przy Walońskiej we Wrocławiu. Budowa rozpoczęła się już w marcu, a obecnie ruszyła sprzedaż mieszkań.

Inwestycja z segmentu premium składała się będzie z 17-kondygnacyjnego budynku, w którym znajdzie się 381 apartamentów i 8 penthousów z widokiem na panoramę Wrocławia. Największy apartament będzie miał 250 metrów kwadratowych. Do udogodnień należy zaliczyć m.in. strefę wellness z basenem, saunami, strefę fitness, reprezentacyjne lobby z recepcją i całodobową ochroną, a także trzypoziomowy parking samochodowy zlokalizowany pod powierzchnią ziemi.

Eksluzywny charakter The Upper House by Angel mają nadać najwyższej jakości wykonanie i zastosowane materiały. Duże okna, przestronne balkony, zielone tarasy i przemyślane układy apartamentów to baza unikatowej przestrzeni w apartamentowcu. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji ponadto zielony dziedziniec.

Projekt architektoniczny inwestycji przygotowała renomowana pracownia architektoniczna EPR.

Dachy The Upper House by Angel zostaną pokryte intensywnie zielonymi nasadzeniami, które ograniczą nagrzewanie budynku, zwiększą biodywersyfikację, oraz pozwolą na retencjonowanie wody deszczowej. Fasady wykonane z trwałych materiałów zwiększą masę termiczną budynku, ograniczając tym samym dobowe wahania temperatur, a głęboko osadzone okna dodatkowo osłonięte balkonami, ograniczą bezpośrednie nasłonecznienie lokali mieszkalnych od strony południowej, wschodniej i zachodniej.

Komentarze


 • Ja
  Gość
  2022-06-21 10:59:03
  I dla kogo to jest budowane ? Kogo i ilu będzie na to stać ?? (oligarchów rodzimych ?? )

 • esterka9
  Użytkownik
  2022-07-05 15:09:20
  Najwyrażniej tak. Ale co tam, że inflacja szaleje ;)

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.