Kolejne firmy z biurem w Carbon Tower

2020.01.24

Do grona najemców budynku biurowego Carbon Tower we Wrocławiu dołączyła spółka z Grupy Eneris. Wkrótce pracownicy wprowadzą się do nowego biura.

W drugim kwartale bieżącego roku do wrocławskiego biurowca Carbon Tower wprowadzi się spółka z Grupy ENERIS, ogólnopolskiej firmy działającej w obszarze ochrony środowiska, specjalizującej w zakresie gospodarki odpadowej, wodno-ściekowej oraz energetyki odnawialnej. Firma, która w swojej ofercie ma kompleksowe usługi i infrastrukturę dla samorządów oraz biznesu zajmie 705 metrów kwadratowych.

Carbon Tower to nowoczesny biurowiec klasy A, który powstał przy ulicy Fabrycznej we Wrocławiu. Budynek składa się z dwóch brył - niższej 3-kondygnacyjnej w formie prostopadłościanu oraz wysokościowej, sięgającej 15-tej kondygnacji. Elewacja części wysokościowej została wykonana w technologii dodatkowej tafli szkła, czyli tzw. podwójnej skóry.

W biurowcu znajduje się kantyna, przedszkole i kilka innych lokali o charakterze usługowym. Carbon Tower został zrealizowany przez spółkę Cavatina Holding.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.