Kolejna inwestycja i2 Development we Wrocławiu


2015.10.08
Autor: Urbanity.pl
U zbiegu ulic Ptasiej i Podwórcowej na wrocławskim Przedmieściu Odrzańskim, firma id Development buduje nowy budynek mieszkalny pod nazwą - Przy Ptasiej. Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na drugi kwartał 2017 roku.

Przy Ptasiej będzie 7-kondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym z czterema lokalami handlowo-usługowymi na parterze. Łącznie w obiekcie znajdzie się 68 mieszkań o metrażu od 20 do 40 metrów kwadratowych z możliwością ich łącznia. Komunikację pomiędzy piętrami zapewni cichobieżna winda.

Nadodrze jeszcze na początku XIX wieku było dzielnicą małych fabryk i zalążkiem ośrodków handlowych z nieharmonijnie rozplanowanymi kamienicami. Obecna zabudowa to specyficzne czynszówki z drugiej połowy XIX wieku.

Inwestycja Przy Ptasiej powstaje obok dwóch innych projektów wrocławskiego dewelopera i2 Development - Pomorska 44 i Kaszubska 9. Oddanie najnowszej inwestycji zaplanowano na drugi kwartał 2017 roku.

O harmonijne połączenie estetyki z wygodą w budynku Przy Ptasiej zadba Concept Sp. z o.o. ? biuro aranżacji wnętrz wchodzące w skład Grupy i2 Development.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.