Klub fitness CityFit w centrum Wroclavia

2017.03.07

W powstającej w stolicy Dolnego Śląska, galerii handlowej Wroclavia, otwarty zostanie dostępny 24 godziny na dobę klub fitness CityFit. Wrocławska inwestycja jest obecnie skomercjalizowana w 80 proc.

CityFit to sieć nowoczesnych klubów fitness z Polski, wyposażonych w najwyższej jakości sprzęt treningowy. Wrocławski najemca zajmie lokal o powierzchni 1 800 metrów kwadratowych, który podzielony zostanie na strefy treningowe, w tym m.in. strefa relaksu oraz strefa Fit Test. Klub znajdzie się na pierwszym piętrze Wroclavii, obok salonów H&M, Smyk i GoSport.

Sieć CityFit to obok kina Cinema City z IMAXem, oferta rozrywkowa wrocławskiej galerii.

Wśród pozostałych najemców obiektu wielofunkcyjnego, który powstaje przy ulicy Borowskiej znajdą się m.in. Forever 21, Steve Madden, Lacoste, Loft37, Estee Lauder, Zara, Zara Home, Pull & Bear, Bershka, Oysho, Massimo Dutti, Stadivarius, Reserved, Mohito, House, Cropp, Sinsay, Apart, Yes, W.Kruk, BijouBrigitte, Pandora, Lilou i Verona, Intimissimi, Calzedonia, Oysho i Triumph.

Wroclavia będzie galerią handlową połączoną z dworcem autobusowym Polbus. Otwarcie inwestycji zaplanowano na październik 2017 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.