Otwarcie galerii Wroclavia. Znamy ceny biletów do Cinema City

2017.10.18

Kosztem 240 milionów euro wybudowane zostało centrum handlowe Wroclavia, które zlokalizowane jest w centrum Wrocławia przy ulicy Suchej. Właścicielem obiektu jest firma Unibail-Rodamco. Oficjalne otwarcie nastąpiło 18 października o godzinie 9:00.

Galeria Wroclavia oferuje 64 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu, na której znajduje się 181 sklepów oraz restauracje i kawiarnie. Na poziomie +2 znajduje się strefa Grand Kitchen wraz z 20-salowym kinem Cinema City. Na tym piętrze mieszczą się również zielone tarasy o powierzchni ponad 4 000 mkw.

Klienci nowo otwartej wrocławskiej galerii mogą korzystać z wielu udogodnień, w tym m.in. bezpłatnego i nieograniczonego dostępu do szybkiego Wi-Fi, aplikacji mobilnych, możliwości ładowania baterii samochodów elektrycznych i skuterów, a także szeregu usług dla rodzin.

Wśród sklepów, jakie znajdziemy we Wroclavii są: Sfera, Forever 21, Uterqüe, Steve Madden, Estée Lauder, Reserved, Mohito, Cropp, Zara, Bershka, Massimo Dutti i Stadivarius, Peek & Cloppenburg, H&M, CCC, Kazar, czy New Look.

Cinema City Wroclavia

Strefa rozrywkowa galerii to 20 klimatyzowanych sal na ponad 3000 miejsc. W budynku mieści się pierwszy we Wrocławiu i szósty w Polsce, IMAX. Wrocławska Cinema City to również sala Skoda 4DX, trzy sale z nagłośnieniem Dolby Atmos, strefa VIP z kameralnym lobby i 3 salami VIP oraz sale z projekcjami laserowymi, sale 3D.

Ceny biletów do kina są bardzo zróżnicowane w zależności od rodzaju filmu i dnia. Np. na film 2D, bilet normalny kosztuje 26 zł, w dniach poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek. Aby obejrzeć film IMAX, w dniach poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek, za bilet normalny trzeba wydać 28 zł.

Wroclavia zintegrowana została z dworcem autobusowym Polbus PKS, który udostępniony zostanie w listopadzie tego roku.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia IMB Asymetria, a za wnętrza biuro Saguez&Partners z Paryża.

Galeria Wroclavia - jak tu dojechać?
Wroclavia posiada dwa wjazdy na parkingi dla aut osobowych. Od ulicy Joannitów wjedziemy na górny parking, a od ulicy Borowskiej na podziemny.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • bb
    Gość
    2017-10-19 18:45:17
    gdzie jest cennik biletów?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.