Guess, Estee Lauder i Lacoste w galerii Wroclavia

2017.02.21

W powstającej galerii Wroclavia swoje lokale otworzą trzy znane marki: Guess i po raz pierwszy we Wrocławiu Estee Lauder oraz Lacoste. Otwarcie wrocławskiego kompleksu wielofunkcyjnego nastąpi w październiku bieżącego roku.

Poszerza się lista najemców powstającej w centrum Wrocławia galerii Wroclavia, która zintegrowana zostanie z dworcem autobusowym Polbus. Do ponad 200 lokali i punktów gastronomicznych dołączyły trzy nowe marki.

Sklep firmowy w centrum handlowym przy ulicy Borowskiej otworzy znana luksusowa marka kosmetyczna Estee Lauder. Będzie to pierwszy salon z pełnym asortymentem w stolicy Dolnego Śląska.

Kolejnym najemcą została firma Lacoste, oferująca produkty z rozpoznawalnym na całym świece krokodylem. Marka posiada w sprzedaży odzież męską, damską oraz dziecięcą.

Ostatnią firmą, która w ostatnim czasie podpisała umowę najmu jest marka Guess, która słynie z produkcji jeansów oraz dodatków i odzieży.

Przypomnijmy, że już wcześniej informowaliśmy o firmach, które znajdą się we Wroclavii. Wśród nich są m.in. Forever 21, Steve Madden i Loft37, Peek & Cloppenburg, Zara, H&M, Massimo Dutti, Tatuum, CCC, Reserved, czy New Look.

Wroclavia będzie miała swoją premierę w październiku 2017 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.