Coraz bliżej budowy biurowca przy Oławskiej we Wrocławiu

2019.02.27

W drugiej połowie br., rozpocznie się oficjalnie budowa biurowca Brama Oławska, której inwestorem jest Tower Inwestycje, spółka z Grupy PZU.

Wraz z początkiem 2019 roku rozpoczęły się kolejne prace związane z przygotowaniem działki przy ulicy Oławskiej 35 we Wrocławiu, na której powstanie nowoczesny 7-kondygnacyjny biurowiec o łącznej powierzchni GLA wynoszącej około 12 250 mkw.

Nowy budynek powstanie w centrum miasta, obok Galerii Dominikańskiej i niedawno ukończonego biurowca Dominikański. Architektura obiektu łączyć ma elementy nowoczesności z tradycją i nawiązywać do sąsiadującej zabudowy. Biurowiec przy Oławskiej 35 spełniał będzie szereg wymogów właściwych dla brytyjskiego systemu certyfikacji BREEAM,na poziomie Excellent.

Brama Oławska dysponowała będzie miejscami dla samochodów o napędzie elektrycznym z możliwością ładowania, stojakami na rowery wraz z niezbędną infrastrukturą dla rowerzystów taką jak prysznice, szatnia, suszarnia i samoobsługowa stacja naprawy jednośladów.

Tower Inwestycje, jako inwestor biurowca, w ramach inwestycji poszerzy chodnik tworząc podcienia na całej długości elewacji frontowej. Inwestycja zaoferuje również ponad 140 miejsc parkingowych na trzech podziemnych kondygnacjach.

Biurowiec przy Oławskiej 35 ma zostać oddany do użytku w II kwartale 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec Brama Oławska, Tower Inwestycje

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.