Business Garden Wrocław z pozwoleniem na budowę

2014.04.02

Jest pozwolenie na budowę dla wrocławskiego kompleksu biurowego Business Garden, którego inwestorem jest spółka SwedeCenter. Prace budowlane mają ruszyć jeszcze w tym roku. I etap inwestycji to trzy budynki biurowe o łącznej powierzchni 37 tysięcy metrów kwadratowych

Business Garden Wrocław zlokalizowany jest przy ulicy Legnickiej i będzie pierwszym projektem biurowym, jaki zrealizuje firma SwedeCenter we Wrocławiu i trzecim kompleksem Business Garden w Polsce.

Docelowo kompleks będzie oferować ponad 110 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu i składać się będzie z ośmiu budynków biurowych oraz hotelu.

Inwestor zaplanował realizację inwestycji etapowo. W pierwszej kolejności powstaną trzy budynki biurowe położone od strony ulicy Jaworskiej o całkowitej powierzchni najmu 37 tysięcy metrów kwadratowych wraz z infrastrukturą. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia APA Wojciechowski.

Inwestorem i deweloper Business Garden Wrocław jest firma SwedeCenter, należąca do Grupy Inter IKEA.

Wrocławski kompleks jest trzecim projektem realizowanym przez firmę pod marką Business Garden w Polsce. Pod koniec 2012 roku ukończono pierwszy etap Business Garden Warszawa, natomiast na początku 2015 roku zostanie oddany pierwszy etap Business Garden Poznań.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.