Bulwary Książęce we Wrocławiu z wyłącznym agentem

2016.11.17

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację wielofunkcyjnego kompleksu Bulwary Książęce we Wrocławiu została agencja Cushman & Wakefield. Inwestorem projektu jest firma BPI Polska.

Bulwary Książęce to inwestycja firmy BPI Polska, realizowana na wyspie Kępa Mieszczańska, przy ulicy Księcia Witolda, nieopodal Starego Miasta. Wrocławska inwestycja składała się będzie z 347 mieszkań oraz z pasażu handlowego.

W części handlowej inwestycji znajdzie się około 30 lokali handlowo-usługowych, które mieściły się będą na parterze, a ich łączna powierzchnia najmu wyniesie 4 700 metrów kwadratowych. Inwestor zaplanował również parking samochodowy na 140 miejsc.

Znajdujący się poniżej zabudowy mieszkalnej pieszy pasaż handlowo-usługowy ma szansę stać się tętniącym życiem miejscem spotkań towarzyskich o niepowtarzalnym klimacie. Bezpośrednia strefa oddziaływania pasażu obejmuje ponad 193 000 osób. Jednocześnie starannie przemyślana koncepcja całego kompleksu umożliwi synergię wszystkich zaprojektowanych funkcji, tworząc z jednej strony nową atrakcyjną przestrzeń publiczną dla osób odwiedzających i klientów pasażu, z drugiej zachowując prywatność i bezpieczeństwo mieszkańców


- mówi Maciej Golis, Dyrektor Projektu w BPI Polska odpowiedzialny za realizację inwestycji.

Bulwary Książęce są pierwszą inwestycją belgijskiego dewelopera, która realizowana jest w stolicy Dolnego Śląska. Za projekt architektoniczny kompleksu wielofunkcyjnego odpowiadają Rafał Langowski i Jocelyn Fillard z pracowni SUD Architekt Polska.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Bulwary Książęce, Cushman & Wakefield Healey & Baker, Sud Architekt Polska, BPI Real Estate Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.