Bulwary Książęce we Wrocławiu na starcie

2016.08.30

Ruszyła realizacja najnowszej inwestycji firmy BPI Polska we Wrocławiu - Bulwary Książęce. Przy ulicy Księcia Witolda, w pierwszym etapie powstanie 174 mieszkań o powierzchni od 27 do 128 metrów kwadratowych.

Pierwsza inwestycja BPI Polska na dolnośląskim rynku nieruchomości właśnie się rozpoczęła. Bulwary Książęce to nowoczesny kompleks składający się z wydzielonej części mieszkalnej, a także ogólnodostępnych przestrzeni publicznych przy ulicy Księcia Witolda we Wrocławiu.

9-kondygnacyjny budynek zaoferuje przestronne tarasy, duże balkony, a mieszkania znajdujące się na niższej kondygnacji będą wyposażone w ogródki. Inwestycja zaoferuje mieszkania o wysokości 2,68 m i apartamenty o wysokości 2,82 m. Na pierwszym poziomie Bulwarów Książęcych znajdzie się również zielone patio.W pierwszym etapie prac powstanie 175 mieszkań i apartamentów.

Parter budynku zostanie zagospodarowany pod lokale usługowe, które zaprojektowane zostały w formie pierwszego pasażu. W 2-kondygnacyjnej podziemnej hali znajdą się miejsca parkingowe.

Za projekt inwestycji odpowiada Rafał Langowski i Jocelyn Fillard z pracowni SUD Architekt Polska. Sprzedaż mieszkań ruszyć ma we wrześniu br. Pierwszy etap Bulwarów Książęcych zostanie oddany do użytku w czerwcu 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.