Bulwary Książęce we Wrocławiu już z generalnym wykonawcą

2016.08.09

Firma CFE Polska została wybrana na generalnego wykonawcę wrocławskich Bulwarów Książęcych, które powstaną na działce przy ulicy Księcia Witolda na Kępie Mieszczańskiej. Inwestorem projektu jest firma BPI Polska.

W ramach projektu Bulwary Książęce powstanie kompleks mieszkaniowy z 352 mieszkaniami oraz ogólnodostępna promenada handlowa z nowym miejskim placem. Inwestycja realizowana będzie w dwóch etapach, z czego w pierwszej fazie projektu wybudowane zostanie 175 apartamentów o podwyższonym standardzie.

Każdy lokal dysponował będzie przestronnym tarasem lub dużym balkonem, a w mieszkaniach znajdujących się na I kondygnacji, dostępny będzie ogród. Pierwszy poziom Bulwarów Książęcych to także zielone patio z roślinnością oraz strefą zabaw dla dzieci. Poniżej zabudowy mieszkalnej, na poziomie parteru, mieściły się będą lokale handlowo-usługowe w formie promenady, gdzie znajdziemy kawiarnie, restauracje oraz sklepiki.

Sprzedaż mieszkań pierwszego etapu ruszy jesienią tego roku. W drugim etapie Bulwarów Książęcych wybudowane zostanie dodatkowe 177 mieszkań.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.