Bulwary Książęce we Wrocławiu już z generalnym wykonawcą


2016.08.09
Autor: Urbanity.pl
Firma CFE Polska została wybrana na generalnego wykonawcę wrocławskich Bulwarów Książęcych, które powstaną na działce przy ulicy Księcia Witolda na Kępie Mieszczańskiej. Inwestorem projektu jest firma BPI Polska.

W ramach projektu Bulwary Książęce powstanie kompleks mieszkaniowy z 352 mieszkaniami oraz ogólnodostępna promenada handlowa z nowym miejskim placem. Inwestycja realizowana będzie w dwóch etapach, z czego w pierwszej fazie projektu wybudowane zostanie 175 apartamentów o podwyższonym standardzie.

Każdy lokal dysponował będzie przestronnym tarasem lub dużym balkonem, a w mieszkaniach znajdujących się na I kondygnacji, dostępny będzie ogród. Pierwszy poziom Bulwarów Książęcych to także zielone patio z roślinnością oraz strefą zabaw dla dzieci. Poniżej zabudowy mieszkalnej, na poziomie parteru, mieściły się będą lokale handlowo-usługowe w formie promenady, gdzie znajdziemy kawiarnie, restauracje oraz sklepiki.

Sprzedaż mieszkań pierwszego etapu ruszy jesienią tego roku. W drugim etapie Bulwarów Książęcych wybudowane zostanie dodatkowe 177 mieszkań.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.