Biurowiec Komandorska 12 we Wrocławiu skomercjalizuje JLL


2016.02.04
Autor: Urbanity.pl
Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację biurowca, który powstaje na działce przy ulicy Komandorskiej 12 we Wrocławiu, została firma doradcza JLL. Inwestorem projektu jest PZU Inwestycje, a oddanie obiektu do użytku planowane jest na czwarty kwartał 2016 roku.

Międzynarodowa firma doradcza JLL będzie odpowiadała za pozyskanie najemców oraz negocjowanie warunków najmu.

Biurowiec Komandorska 12 to 6-kondygnacyjny budynek o powierzchni około 4000 metrów kwadratowych w standardzie klasy A. Obiekt, który powstaje zgodnie z wymogami zielonego certyfikatu LEED Gold, mieści się na działce w pobliżu ulicy Piłsudskiego.Katarzyna Krokosińska, kierująca wrocławskim oddziałem firmy JLL, informuje:

Komandorska 12 to nowy adres na biznesowej mapie Wrocławia. Najemcom proponujemy nowoczesne powierzchnie biurowe o najwyższym standardzie, w centrum miasta. Cieszymy się, że PZU właśnie nam powierzyło proces komercjalizacji tego interesującego projektu


Za projekt architektoniczny biurowca odpowiada grupa 5 architekci, a generalnym wykonawcą jest firma Budimex. Oddanie do użytku budynku nastąpi w IV kwartale 2016 r.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.