Biurowiec Komandorska 12 we Wrocławiu skomercjalizuje JLL

2016.02.04

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację biurowca, który powstaje na działce przy ulicy Komandorskiej 12 we Wrocławiu, została firma doradcza JLL. Inwestorem projektu jest PZU Inwestycje, a oddanie obiektu do użytku planowane jest na czwarty kwartał 2016 roku.

Międzynarodowa firma doradcza JLL będzie odpowiadała za pozyskanie najemców oraz negocjowanie warunków najmu.

Biurowiec Komandorska 12 to 6-kondygnacyjny budynek o powierzchni około 4000 metrów kwadratowych w standardzie klasy A. Obiekt, który powstaje zgodnie z wymogami zielonego certyfikatu LEED Gold, mieści się na działce w pobliżu ulicy Piłsudskiego.Katarzyna Krokosińska, kierująca wrocławskim oddziałem firmy JLL, informuje:

Komandorska 12 to nowy adres na biznesowej mapie Wrocławia. Najemcom proponujemy nowoczesne powierzchnie biurowe o najwyższym standardzie, w centrum miasta. Cieszymy się, że PZU właśnie nam powierzyło proces komercjalizacji tego interesującego projektu


Za projekt architektoniczny biurowca odpowiada grupa 5 architekci, a generalnym wykonawcą jest firma Budimex. Oddanie do użytku budynku nastąpi w IV kwartale 2016 r.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.