ATAL Towers II - druga wieża już w sprzedaży

2016.01.12

Można już nabywać mieszkania zlokalizowane w drugiej z wież w inwestycji ATAL Towers, do sprzedaży trafiły 154 mieszkania i 8 lokali usługowych. Ten projekt powstaje w sąsiedztwie Rynku, przy ulicy Sikorskiego - tuż nad Odrą.

Kompleks mieszkaniowy ATAL Towers składać się będzie z dwóch etapów. W pierwszej części inwestycji powstanie budynek, który od strony Odry będzie posiadał sześć pięter, natomiast od strony ulicy Sikorskiego jedno z mieszkań będzie miało swój drugi poziom na siódmym piętrze. W tym obiekcie znajdzie się 159 lokali o zróżnicowanych metrażach i układach pokoi. W drugim etapie inwestycji powstaną dwie osiemnastopiętrowe wieże (61,3 m i 59,7 m), połączone wspólną częścią parterową.

Łącznie w ATAL Towers II znajdą się 292 mieszkania. Do każdego z mieszkań zaprojektowano balkon, a do wybranych od strony Odry przynależeć będą loggie. W parterach budynków ATAL Towers powstaną łącznie 32 lokale usługowe, które staną się częścią powstających bulwarów.

Właśnie ruszyła sprzedaż mieszkań zlokalizowanych w drugiej wieży ATAL Towers II, usytuowanej na zachód od pierwszej. Znajdą się tam 154 lokale o układach od 1 do 4-pokoi. Układy obejmują od kawalerek o metrażu od 33,87 mkw. po apartamenty o powierzchni do 129,06 mkw. Dla dodatkowego komfortu mieszkańców w projekcie zaplanowano garaż podziemny oraz komórki lokatorskie. W tej części inwestycji jest 8 lokali usługowych. Na dachu obiektu znajdzie się ogólnodostępny taras dla mieszkańców ATAL Towers z widokiem na panoramę Wrocławia.

Cena brutto za mkw. wynosi od 7 300 złotych, w pierwszym etapie od 6 750 złotych.

Za projekt ATAL Towers odpowiada biuro projektowe AP Szczepaniak. Planowany termin oddania drugiego etapu do użytkowania to I kwartał 2018 roku. Pierwszy etap uzyska pozwolenie na użytkowanie w III kwartale 2017 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.