Amerykanie wybierają Carbon Tower na swoje biuro

2020.03.26

Nowym najemcą wrocławskiego biurowca Carbon Tower został amerykański lider branży analityki personalnej - Perceptyx. Budynek został zrealizowany przez Cavatina Holding.

Amerykańska firma Perceptyx funckjonuje w branży analityki personalnej, która działa na rynku już od 20 lat. W 2019 roku spółka otworzyła swoje pierwsze biuro we Wrocławiu, gdzie zajmuje prawie 830 mkw. w biurowcu Carbon Tower. W transakcji najemcę reprezentowała firma doradcza Verso Nieruchomości.

Wrocławski zespół firmy liczy obecnie dziesięciu pracowników, jednak wraz z rozwojem spółki będzie on sukcesywnie powiększany, głównie o wysokiej klasy specjalistów, szczególnie z dziedziny tworzenia oprogramowania.

Carbon Tower jest 14-piętrowym, nowoczesnym biurowcem w standardzie klasy A. Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Fabrycznej i oferuje ponad 19 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. W biurowcu znajduje się wiele udogodnień dla pracowników, w tym m.in. kantyna, przedszkole, powierzchnia coworkingowa Quickwork oraz placówka medyczna.

Wśród najemców Carbon Tower są takie firmy jak Grupy Eneris, Lux Med, Tenderhut, Arcadis.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.