Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie z przeszklonym łącznikiem

2020.03.12

Spółka Szczecińskie Inwestycje Miejskie zaprezentowała najnowsze wizualizacje projektu rozbudowy Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie. Jednocześnie przesunięto termin otwarcia ofert w przetargu na rozbudowę.

W piątek, 13 marca nastąpić miało otwarcie ofert w przetargu na rozbudowę szczecińskiego Muzeum Techniki i Komunikacji. Ze względu na wysoką ilość zapytań potencjalnych wykonawców, otwarcie nastąpi 27 maca.

Jednocześnie Szczecińskie Inwestycje Miejskie zaprezentowały najnowsze wizualizacje, które przedstawiają m.in. wnętrze łącznika, który powstanie między zajezdnią a kamienicą przy ulicy Niemierzyńskiej (obiekt przejdzie gruntowny remont). Ściana nowego łącznika ma być przeszklona, a w nim znajdzie się wejście do muzeum, recepcja z szatniami oraz strefa ekspozycyjna.

Z kolei zmodernizowana kamienia zostanie włączona do powierzchni funkcjonalnej Muzeum Techniki i Komunikacji. W obiekcie zaplanowano funkcje ekspozycyjne i administracyjne - w tym m.in. sale edukacyjne, sala konferencyjna oraz czytelnia. Całość będzie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zakończenie rozbudowy Muzeum Techniki i Komunikacji nastąpić ma do października 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.