Umowa najmu Deloitte z Bramą Portową podpisana

2013.09.11

Według informacji podanych przez SwedeCenter, firma Deloitte, która zajmuje się kompleksową obsługą innych firm i przedsiębiorstw wynajmie powierzchnię około 380 m kw w Bramie Portowej I w Szczecinie i przeznaczy je na swoje biura.

Przy Alei Niepodległości oraz ul.Wyszyńskiego, na miejscu znanego i historycznego Grzybka firma Deloitte postanowiła wynająć powierzchnie biurowe zlokalizowane na szóstym piętrze. Najemca ma zamiar wprowadzić się do nowej siedziby na początku października tego roku. Całą transakcję przeprowadzono na pośrednictwem firmy Savills, a budynek zajmą m.in: Deloitte Audyt, Deloitte Legal, Deloitte Doradztwo Podatkowe, a także Pasternka, Korba i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza.

Szczecińska Brama Portowa jest kompleksem składającym się z dwóch budynków o łącznej powierzchni ok. 13 tys m kw przeznaczonych na powierzchnię buirową oraz handlową. Jej atutem jest bardzo dobra lokalizacja w samym centrum miasta Szczecina. Do tej pory obecnymi najemcami biurowca są LUX MED, Starbucks, Genpact czy ZDiTM, zaś całość architektoniczna spełnia wszelkie zasady zrównoważonego budownictwa, a także stosowne wymagania dla certyfikacji LEED. Bramę Portową oddano do użytku w październiku 2012 roku.

Biurowiec należy do firmy SwedeCenter, która to jest zarazem właścicielem oraz zarządcą całego kompleksu oraz będące równocześnie częścią Property Division Grupy Inter IKEA.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.