Pięć gwiazdek w Kołobrzegu. Mövenpick z drugim hotelem w Polsce

2020.07.31

W Kołobrzegu wybudowany zostanie hotel Mövenpick - sieci wywodzącej się ze Szwajcarii i należącej do portfolio grupy Accor.

Podpisana została umowa franczyzowa z Marvipol Development na wybudowanie w Kołobrzegu luksusowego hotelu Mövenpick, który będzie oferował usługi w standardzie pięciu gwiazdek.

Hotel Mövenpick Kołobrzeg będzie 6-kondygnacyjnym budynkiem, w którym zaplanowano 266 pokoi, z czego większość posiadała będzie balkony wraz z widokiem na morze bałtyckie. Na hotelowych gości czekało będzie również lobby bar, restauracja, centrum spa, saunarium oraz basen. Całość uzupełnią nowoczesne powierzchnie konferencyjne.

Marka Mövenpick wywodzi się ze Szwajcarii i należy do portfolio grupy Accor. W Kołobrzegu otwarty zostanie hotel przy ulicy Sułkowskiego, w miejscu po byłym internacie sportowym Imperial. Mövenpick Kołobrzeg zlokalizowany będzie w strefie uzdrowiskowej, a położenie hotelu w pierwszej linii brzegowej pozwoli gościom na bezpośrednie wyjście z hotelu na plażę. Obiekt położony będzie między kompleksami hotelowymi Zdrojowej Invest – Marine Hotel & Ultra Marine oraz Diune Hotel & Resort.

Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Architekta Konrada Rubaszkiewicza - KM Rubaszkiewicz Sp. z o.o.

Grupa Accor już zapowiada kolejne luksusowe hotele marki premium w Polsce. Pierwszy obiekt hotelowy marki Mövenpick w Polsce powstanie w Zakopanem, gdzie otwarcie planowane jest w 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.