Można już kupić apartamenty w Rezydencji Niechorze


2021.02.24
Autor: Urbanity.pl
Uruchomiona została sprzedaż apartamentów, które powstają w ramach inwestycji Rezydencja Niechorze. Atutem projektu jest m.in. bezpośrednie sąsiedztwo piaszczystej plaży i wydm.

Rezydencja Niechorze to kompleks budynków apartamentowych z pełni wykończonymi i wyposażonymi lokalami. Inwestorem jest Grupa Multico, której twórcą jest Zbigniew Jakubas – przedsiębiorca i inwestor.

Już w maju przekazane zostaną pierwsze mieszkania nowym klientom. Łącznie w tej części inwestycji Rezydencja Niechorze powstało 88 lokali o zróżnicowanych metrażach od 24 do 144 metrów kwadratowych i układach jedno-, dwu-, trzy- lub czteropokojowych. Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe zlokalizowane w podziemnej hali garażowej.

Generalnym wykonawcą jest FB Antczak. Deweloper planuje jeszcze w tym roku ruszyć z budową drugiego etapu inwestycji. W tej części kompleksu powstaną takie udogodnienia, jak całoroczny basen, pokoje rekreacyjne, restauracja i kafejki.

Rezydencja Niechorze powstaje we wschodniej części Niechorza – miejscowości położonej między brzegiem Morza Bałtyckiego a jeziorem Liwia Łuża.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.