Gotowe luksusowe apartamenty przy plaży w Niechorzu


2021.04.07
Autor: Urbanity.pl
W jednej z najbardziej malowniczych części Wybrzeża Trzebiatowskiego, we wschodniej części Niechorza zakończyła się realizacja kompleksu Rezydencja Niechorze.

Rezydencja Niechorze oferuje w pełni wyposażone i wykończone "pod klucz" w wysokim standardzie apartamenty. W jednej z najbardziej malowniczych części Wybrzeża Trzebiatowskiego, na działce położonej w bezpośrednim sąsiedztwie plaży powstał kompleks apartamentowy.

Zakończyła się realizacja pierwszego etapu prac inwestycji Rezydencja Niechorze. W tej części inwestycji powstało 89 luksusowych apartamentów o zróżnicowanych metrażach od 22 do 140 metrów kwadratowych. W lokalach trwają ostatnie już prace wykończeniowe w oparciu o trzy pakiety wyposażenia: Classic, Modern Loft oraz Eco Boho. Klucze zostaną przekazane nowym klientom w maju br.

Łączna powierzchnia użytkowa apartamentów wraz z garażem podziemnym wynosi ponad 8 000 mkw. Rezydencja Niechorze wyposażona została w panele fotowoltaiczne. Generalnym wykonawcą pierwszego etapu była FB Antczak.

W kolejnym etapie inwestycji dewelopera - Grupa Multico, powstanie m.in. całoroczny basen, strefy rekreacyjne oraz restauracje.

Inne wiadomości o Rezydencja Niechorze, Multico

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.