Panattoni z pierwszym parkiem na wschód od Poznania


2021.01.21
Autor: Urbanity.pl
W drugim kwartale tego roku rozpocznie się budowa Panattoni Park Poznań East Gate w gminie Swarzędz pod Poznaniem.

Panattoni poinformował o swojej kolejnej inwestycji w Wielkopolsce. W Swarzędzu na działce o powierzchni 10 hektarów wybudowany zostannie park magazynowy Panattoni Park Poznań East Gate, który zaoferuje 45 100 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia. To pierwszy park Panattoni na wschód od Poznania.

Lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie dysponuje w Wielkopolsce zapleczem magazynowym o łącznej powierzchni około 950 000 mkw. Są to zarówno obiekty typu BTS dla firm takich jak Amazon czy Raben jak i parki magazynowo-produkcyjne typu multi-let.

W II kwartale br., rozpocznie się budowa pierwszej inwestycji bezpośrednio na wschód od Poznania. Panattoni Park Poznań East Gate to jedna hala o powierzchni 45 100 mkw., a przyszli najemcy obiektu będą mogli korzystać z elastycznych modułów, które pozwolą na obsługę zarówno procesów magazynowych, jak i produkcyjnych. Nowy park magazynowy wyposażony będzie m.in. w systemy ograniczające zbędne zużycie energii i wody, a dzięki zwiększonej izolacji ścian i dachu przyczyni się do mniejszej emisji CO2

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.