Pod Poznaniem trwa budowa osiedla Rodzinne Ogrody

2015.07.10

Od czerwca bieżącego roku trwa budowa 40 mieszkań w zabudowie szeregowej - Rodzinne Ogrody w Rosnowie-Komorniki. Inwestycja, która realizowana będzie w czterech etapach zostanie oddana do użytku w trzecim kwartale 2017 roku.

W ramach osiedla Rodzinne Ogrody powstanie 40 mieszkań w dwóch metrażach - 47 i 54 mkw., z ogrodami. Istnieje również możliwość łączenia szeregowca, co pozwoli uzyskać powierzchnię 114 mkw. Ogrody przynależące do mieszkań mają od 56 do 615 mkw.

Podpoznańska inwestycja realizowana będzie w czterech etapach. W pierwszej fazie projektu, która trwa od czerwca br., powstanie osiem mieszkań, które zostaną oddane do użytku w sierpniu przyszłego roku. W drugim etapie prac powstanie 12 mieszkań, a w III i IV odpowiednio 8 i 12 lokali. W ramach kompleksu powstanie także plac zabaw. Miejsca parkingowe zaplanowano przed mieszkaniami - dwa przynależące do każdego lokalu.

Deweloperem osiedla jest firma Łowiccy Grupa Deweloperska, która planuje zakończyć cały kompleks w trzecim kwartale 2017 roku.

Lokale dostępne są w programie Mieszkania dla Młodych, a ich cena rozpoczyna się od 219 999 zł. W przypadku łączenia dwóch lokali kwota wynosi 465 000 zł.

Osiedle położone jest przy ulicy Czereśniowej w Rosnowie-Komorniki.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.