Znamy wykonawcę inwestycji apartamentowej na styku Górnej i Dolnej Wildy w Poznaniu


2022.10.28
Autor: Piotr Maślak
Francuski deweloper Bouygues Immobilier Polska wybrał firmę Democo Poland na generalnego wykonawcę inwestycji Vilda Moderne na styku Górnej i Dolnej Wildy w Poznaniu. Prace budowlane ruszą jeszcze w tym miesiącu.

Na poznańskiej Wildzie zrealizowana zostanie nowa inwestycja firmy deweloperskiej Bouygues Immobilier Polska. Nowy projekt Francuzów powstanie przy wyremontowanych schodach Czarneckiego będących „mostem” łączącym Górną i Dolną Wildę. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma Democo Poland, która jeszcze w październiku przystąpi do budowy apartamentowca.

Vilda Moderne będzie nowoczesnym budynkiem wielorodzinnym, w którym znajdzie się 129 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 25 do 93 metrów kwadratowych. Lokale na parterze dysponowały będą ogródkami, a mieszkania powyżej loggiami, balkonami lub tarasami. W częściach wspólnych zadbano o stalowe balustrady schodów czy lustra, a w reprezentacyjnym holu wejściowym dominować będzie kolor drewna i eleganckie wielkoformatowe płytki.

Część dachu budynku pokryją rośliny oraz instalacja fotowoltaiczna, która pomniejszy rachunki za zużycie energii elektrycznej w częściach wspólnych. Mieszkańcy inwestycji będą mieli do dyspozycji paczkomat wbudowany w ścianę budynku oraz rowerownię.

Vilda Moderne powstanie w pobliżu Politechniki Poznańskiej i AWF oraz Parku Jana Pawła II na Łęgach Dębińskich. Mieszkania zostaną oddane do użytku w IV kwartale 2024 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.