Ruszyła budowa II etapu osiedla Starołęcka Dolina

2017.09.06

Ruszyła realizacja drugiego etapu osiedla Starołęcka Dolina w Poznaniu, w którym powstanie 89 mieszkań do końca 2018 roku. Deweloperem inwestycji jest firma Budnex.

W kolejnym etapie osiedla położonego przy ulicy Śliskiej powstanie 89 mieszkań. Nowy budynek będzie kontynuacją projektu mieszkaniowego firmy Budnex, w którym łącznie powstanie blisko 350 lokali. Pierwsze 105 mieszkań zostanie oddane do użytku jesienią 2017 roku.

Drugi etap Starołęckiej Doliny nawiązywać ma do realizowanych obecnie obiektów. Budynek w kształcie litery L będzie miał zróżnicowaną wysokość od 3 do 6 kondygnacji mieszkalnych z 89 lokalami.

W ofercie są mieszkania dwu- i czteropokojowe o metrażach od 33 do 68 metrów kwadratowych. Deweloper zapewnia możliwość łącznie lokali. W przyziemiu budynku powstanie 37 indywidualnych garaży

Na terenie inwestycji trwa obecnie wykonywanie płyty fundamentowej. Całość ma być gotowa pod koniec 2018 roku. Dwa budynki pierwszego etapu oferują 105 mieszkań, które zostaną oddane do użytku jesienią br.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Gość
    Gość
    2017-10-12 22:53:32
    Szkoda tylko, że aby wywiązać się z umowy i nie płacić ludziom kar umownych firma Budnex oddała pierwsze lokale już z początkiem sierpnia a inwestycja dalej jest w delikatnie mówiąc nieładzie?. Do tego stopnia, że winda ruszyła dopiero w tym tygodniu.. czyli ok 10 października. Przez cały sierpień nie było drogi dojazdowej do budynku a części wspólne tj. klatka schodowa czy wejście do budynku do tej pory są niedokończone. A standard wykończenia pozostawia wiele do życzenia..

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.