Rusza budowa inwestycji Zielony Sołacz Tarasy

2018.02.01

Firma Monday Development, należąca do grupy Unidevelopment, ruszyła z budową poznańskiego kompleksu Zielony Sołacz Tarasy u zbiegu ulic Urbanowskiej i Drzymały. Całość będzie gotowa w II kwartale 2019 roku.

Inwestycja Zielony Sołacz Tarasy budowana jest przy ulicy Michała Drzymały 17. Projekt składa się z trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych, w których łącznie znajdą się 74 lokale mieszkalne o metrażach od 25 do 114 metrów kwadratowych.

Na ostatnich piętrach budynków znajdą się kaskadowo ułożone tarasy, które w naturalny sposób schodzą w kierunku parku. Z kolei mieszkania na niższych piętrach będą dysponowały balkonami lub ogródkami. Pod obiektami zaplanowano halę garażową z miejscem na schowki na rowery.

Na terenie Zielony Sołacz Tarasy powstanie również samoobsługowa stacja naprawy rowerów, stojaki na rowery oraz plac zabaw. Inwestycja zostanie ogrodzona, a jej teren będzie monitorowany.

Od momentu rozpoczęcia sprzedaży mieszkań, swoich nabywców znalazło już 20 proc. lokali, a kolejne 30 proc. objęte jest umowami rezerwacyjnymi.

Za projekt architektoniczny odpowiada Studio Lisiak z Poznania. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Unibep S.A.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Zielony Sołacz Tarasy, Studio Lisiak, Unibep, Monday Development

Komentarze


  • Hans
    Gość
    2018-03-06 13:50:23
    Super wiadomość, może będzie przystępna cenowo i powstanie alternatywa dla tego badziewa które Nickel buduje za kosmiczne pieniądze

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.