Kameralne osiedle Bookowska 18 w Poznaniu

2020.08.04

Na tyłach historycznej Willi Flora, firma Monday Development wybuduje nowe osiedle mieszkaniowe Bookowska 18.

Bookowska 18 to kameralne osiedle mieszkaniowe, które powstanie na działce pomiędzy ulicami Bukowską i Grunwaldzką w Poznaniu. Deweloperem jest grupa Unidevelopment, reprezentowana na poznańskim rynku przez spółkę Monday Development.

Inwestycja składała się będzie z dwóch czteropiętrowych budynków wielorodzinnych, w których znajdzie się łącznie 170 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach. W ofercie deweloper zaplanował lokale w wersji od 1 do 4 pokoi i powierzchni od 32 do 99 m kw. Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadały będą balkony lub tarasy, natomiast lokale na parterze dysponowały będą ogródkami o powierzchni nawet 125 m kw.

Osiedle będzie zamknięte z ochroną i kontrolą dostępu. W części parterowej od strony ulicy Bukowskiej znajdą się lokale handlowo-usługowe. Dziedziniec osiedla w dużej mierze wypełni istniejący w tym miejscu starodrzew.

Za projekt architektoniczny inwestycji Bookowska 18 odpowiada poznańskie Studio Lisiak, natomiast generalnym wykonawcą jest firma Unibep.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • ba
    Gość
    2020-08-05 13:43:31
    Skoro jesteśmy na Bukowskiej to można by otworzyć wątek o budowanym właśnie osiedlu Ville Bukowska.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.