Na Sołaczu w Poznaniu powstanie kompleks mieszkaniowy

2017.09.05

Niebawem rozpocznie się budowa kompleksu mieszkaniowego pod nazwą Zielony Sołacz Tarasy, w skład którego wejdą trzy budynku z 74 mieszkaniami. Deweloperem jest firma Monday Development, należąca do grupy Unidevelopment.

Jeszcze w tym roku ruszy realizacja trzech budynków mieszkalnych Zielony Sołacz Tarasy przy ulicy Michała Drzymały 17 w Poznaniu. 6-kondygnacyjne obiekty z mieszkaniami wyposażonymi w balkony, tarasy lub przydomowe ogródki, zostały zaprojektowane kaskadowo.

Na ostatnich kondygnacjach budynków nowej inwestycji zaprojektowane zostały tarasy o powierzchni nawet 150 mkw. W najniższym obiekcie znajdować się będzie zaledwie 14 mieszkań. W pozostałych dwóch przewidziano 28 i 32 lokale o metrażach od 25 do 114 mkw.

Pod kompleksem znajdzie się podziemna hala garażowa, w której znajdą się również schowki na rowery. Zielony Sołacz Tarasy to także samoobsługowa stacja naprawy rowerów, stojaki na rowery oraz plac zabaw. Cała inwestycja zostanie ogrodzona i będzie monitorowana.

Za projekt architektoniczny odpowiada Studio Lisiak z Poznania. Generalnym wykonawcą inwestycji będzie Unibep S.A. Pierwsze prace budowlane ruszą w IV kwartale 2017 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Zielony Sołacz Tarasy, Studio Lisiak, Unibep, Monday Development

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.