Rockwool przenosi siedzibę do Nowego Rynku w Poznaniu i zwiększa zatrudnienie

2021.09.28

Wywodząca się z Danii firma Rockwool, która od pięciu lat działa w Poznaniu przenosi swoją siedzibę do kompleksu biurowego Nowy Rynek i poszukuje do pracy nowych specjalistów. Kto może liczyć na zatrudnienie?

W Poznaniu od pięciu lat działa Rockwool Global Business Service Center zwiększając trzykrotnie zatrudnienie, a obecnie poszerza swoje kompetencje i planuje kolejne rekrutacje. To właśnie w stolicy Wielkopolski od lat znajduje się centrum kompetencyjne, które opracowuje rozwiązania dla całej firmy.

Wywodząca się z Danii firma jest światowym liderem m.in. w produkcji skalnej wełny mineralnej do izolacji budynków. Na początku swojej poznańskiej działalności w firmie pracowało 100 osób, dzisiaj - 350, a do 2023 roku kolejnych 80 specjalistów zostanie zatrudnionych. Wraz z przeniesieniem siedziby do Nowego Rynku, Rockwool poszukuje nowych pracowników, w tym inżynierów, deweloperów, specjalistów od IT i zakupów, a także księgowych i kontrolerów biznesowych.

Kompleks biurowców Nowy Rynek powstaje w Poznaniu i realizowany jest przez firmę Skanska. Obecnie trwa budowa budynku E o powierzchni około 28 500 mkw. na 15 kondygnacjach. Ta część inwestycji zostanie oddana do użytku w II kwartale 2023 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.